winternet

Tvorba www stránek

Tvorbou www stránek se dnes zabývá téměř každá internetová agentura, nicméně kvalita internetových stránek bývá značně odlišná.

Zatímco pro jedny jsou důležité www stránky plné blikajících animací a velkých obrázků, pro druhé je kvalitní tvorba www stránek spojená s jejich bezproblémovým zobrazením v různých internetových prohlížečích, s přehlednou a srozumitelnou navigací, a také s rychlostí, s jakou jsou zobrazeny. Patříme do té druhé skupiny společností, která se tvorbou webových stránek zabývá.

Jak vypadá proces tvorby webových stránek a jejich následného provozu je patrné z jednoduchého schématu realizace www projektů "na klíč":

  • Váš nový web bude prodávat to, co nabízíte,
  • designové řešení bude moderní, čisté a přehledné,
  • web bude snadno ovladatelný a přístupný,
  • obsah webu bude zobrazen ve všech prohlížečích stejně,
  • kód webu bude optimalizovaný pro snadné indexování vyhledávači,
  • webové stránky budou dodány s moderním a profesionálním webdesignem,
  • vzhled Vašich internetových stránek si vyberete sami z několika různých návrhů, které pro Váš web připraví naši webdesignéři.

Spolupracujeme s firmami z celé České republiky. Velkou část zákazníků však tvoří společnosti z Olomouce a širokého okolí.

Podívejte se na realizované zakázky tvorby www stránek:

Hotel S-Port Véska Olomouc

HOTEL S-PORT VÉSKA OLOMOUC

online IS
web

Vícejazyčný web nového hotelu S-Port ve Vésce. On-line propojení s rezervačním systémem recepce.

DACHI.CZ - byty v Olomouci

DACHI.CZ - BYTY V OLOMOUCI

online IS
seo / sem
web

Web realitní kanceláře v Olomouci se zaměřením na prodej domů a nových bytů v Olomouci a okolí. Realizovali jsme kompletní web vč. napojení na informační systém.

Omnis Olomouc a.s.

OMNIS OLOMOUC A.S.

seo / sem
web

Informační webjednoho z největších organizátorů veletrhů a výstav v České republice. Kompletní realizace vč. e-marketingu.

Golf resort Olomouc

GOLF RESORT OLOMOUC

web

Webové stránky krásného golfového areálu s osmnáctijamkovým mistrovským hřištěm par 72 pro zkušené hráče, devítijamkovým veřejným hřištěm par 27 a rozsáhlými cvičnými plochami pro začátečníky.

Monsanto Česká republika

MONSANTO ČESKÁ REPUBLIKA

web

Webová prezentace světového lídra v oboru zemědělství zajišťujícího produkty a integrovaná řešení. Navrhli jsme nový webdesign a připravili nové webové stránky.

Zavřít dveře nestačí

ZAVŘÍT DVEŘE NESTAČÍ

web

Interaktivní model bytového domu umožňuje zjistit riziková místa objektu, kterým je třeba věnovat pozornost. Cílem preventivního projektu je na tato místa upozornit a nabídnout tipy, rady a návody, jak svá obydlí učinit bezpečnějšími.

Stavební firma TOMEK, Olomouc

STAVEBNÍ FIRMA TOMEK, OLOMOUC

seo / sem
web

Komplexní služby v oblasti projekce a realizace staveb se zaměřením na průmyslové stavby. Kompletní řešení včetně administrace s redakčním systémem.

Rodinné zahrady

RODINNÉ ZAHRADY

seo / sem
web

Podívejte se na krásné rodinné zahrady, které realizovala společnost ZAHRADA Olomouc s.r.o. Pro tento účel jsme připravili nový web, který se Vám bude líbit :)

Weby a aplikaceE-shopy B2CIT podpora
Nový web zasluncem.cz
19.12.2018 |  ZaSluncem.cz

Součástí implementace rezervačního systému Orbis byla také příprava nového webu CK ZaSluncem.cz – přední CK pro pobyty v Chorvatsku a Maďarsku.

Nové weby Biomac
01.11.2018 |  Biomac

Připravili jsme weby pro 3 společnosti ze skupiny Biomac. Weby slouží jako prodejní podpora zákazníkům i obchodním týmům.

Nový web dachi.cz
25.07.2018 |  RK Dachi

Pro našeho dlouholetého klienta jsme spustili novou verzi webu, který je on-line propojený na realitní systém. Na webu tak najdete vždy nejnovější nabídky z Olomouce.


Další zprávy »

Hostujeme na

Cena od 39 Kč / měs

Více informací


Kontaktujte nás

Poznejte výhody našich
IT řešení

© Copyright  Winternet s.r.o. 1996 - 2019 - Všechna práva vyhrazena.

Tel. 587 407 836, e-mail: infowinternet.cz