winternet

PPC reklama v AdWords, Sklik a Facebook Ads

Chtějte skutečné zákazníky, ne pouze zvýšení návštěvnosti webu! Svěřte našim certifikovaným specialistům přípravu, realizaci a vyhodnocení Vaší PPC reklamní kampaně. Dáme Vašim kampaním efektivitu a zvýšíme on-line prodeje webu. Poznejte výhody našich řešení!

PPC reklama na Google, Seznamu a Facebooku

Reklamní PPC kampaně Google AdWords

Google AdWords certified partnerS námi využijete naplno potenciál, který dává reklamní systém Google Adwords inzerentům. Optimalizujeme PPC kampaně desítkám našich zákazníků k jejich plné spokojenosti. Vaše reklamy zaměříme pouze na cílové skupiny, u kterých je ověřeno, že mají zájem o Vaše zboží nebo službu.

Uživatelům cílových skupin hledajících na Google sortiment, značku nebo technologii, kterou prodáváte, zobrazíme Vaši reklamu. Pokud uživatele reklama zaujme a klikne na ni, je ihned přesměrován na Váš web. Tedy konkrétně na stránku s výhodami, kterými chcete přesvědčit zákazníka. Součástí přípravy kampaní z naší strany je výběr takovéto vhodné stránky a eventuálně návrhy na její doplnění tak, aby došlo co nejčastěji k prodeji nebo poptávce nabízeného sortimentu.

A nejen to - pokud k prodeji nedojde, uživatele si můžeme pamatovat a sortiment mu opětovně nabízet. Ze zkušenosti víme, že část potenciálních zákazníků se nechá zlákat k nákupu, pokud reklamu vidí víckrát. Eventuálně, pokud se jim navíc nabídnuta lepší cena, než ostatním zákazníkům.

Jsme certifikovaný partner Google AdWords,
s námi poznáte všechny výhody Google AdWords!

Reklamní PPC kampaně Seznam Sklik

Sklik je rovněž PPC reklamní systém, která umožní oslovit návštěvníky největšího českého vyhledávače Seznam.cz a další nejnavštěvovanější partnerské weby českého internetu (Novinky.cz, Zboží.cz, Firmy.cz, …).

Některé reklamní kampaně mají větší účinnost v systému Sklik, většinou záleží na cílové skupině zákazníků a na sortimentu.

Využijte naše zkušenosti s Sklikem, navrhneme,
zajistíme a průběžně vyhodnotíme Sklik PPC kampaně.

Reklamní kampaně na Facebooku

Obdobně můžete inzerovat také na Facebooku. Vyberte si cílovou skupinu dle věku, pohlaví, regionu nebo zájmu a propagujte své služby.

Zasáhněte svou reklamou své potenciální zákazníky.
Pomůžeme vám s výběrem té nejefektivnější reklamy.

Pokud potřebujete spolehlivého partnera pro zajištění PPC reklamy, pošlete nám krátkou zprávu vyplněním níže uvedeného formuláře. Ozveme se Vám, zjistíme Vaše potřeby a navrhneme řešení.


Weby a aplikaceE-shopy B2CIT podpora
Spuštěn redesign webu MORA.CZ
30.09.2017 |  Plná života od 1825

Máme radost z nového webu MORA a nové komunikační strategie. Vybírejte nové modely na webu www.mora.cz

Jeďte na dovolenou!
12.07.2017 |  Mobilní domky Poreč

Nový web mobilních domků v chorvatském letovisku Poreči.

Nový web golfového resortu
17.05.2017 |  Golf resort Olomouc

Webu Golf resortu Olomouc jsme dali nový design i funkčnost. On-line propojení s rezervačním systémem.


Další zprávy »

Hostujeme na

Cena od 39 Kč / měs

Více informací


Kontaktujte nás

Poznejte výhody našich
IT řešení

© Copyright  Winternet s.r.o. 1996 - 2018 - Všechna práva vyhrazena.

Tel. 587 407 836, e-mail: infowinternet.cz