winternet

Platební brána PayU

PayU, rychlé, bezpečné a pohodlné platbyPayU

Možnosti platby značně ovlivňují rozhodování zákazníka o koupi. Čím více možností mu dopřejete, tím snadněji jej přimějete k nákupu. S PayU můžete nabídnout v e-shopu 13 způsobů platby a další jsou v přípravě. Integrace do našich e-shopů je přitom zdarma a bez starostí, technickou stránku ponechte na nás.

PayU spojuje výhody některých starších platebních metod s vysokou mírou bezpečnosti a umožňuje pohodlný výběr platby, na kterou je zákazník zvyklý. Jednoduše řečeno - všechny platby nabízí v jednom rozhraní. Pro zákazníka jde o pohodlný a komfortní způsob platby, e-shopy naopak ocení rychlost úhrady - získají peníze od zákazníka téměř okamžitě.

Platební bránu PayU si můžete zřídit sami velice jednoduše a rychle zde.

Proč implementovat do e-shopu platební bránu?

1. Více úspěšných objednávek

 • zákazník prochází e-shopem od rozhodnutí nakoupit až po zaplacení v krátkém časovém úseku
 • platby probíhají v reálném čase, a díky tomu jsou peníze převedeny během několika sekund

2. Více nákupů

 • zákazníci platící online utrácí více díky fyzické absenci hotovosti
 • online platby přináší zákazníkům pohodlí a čím dál tím více využívají jednoduchých internetových plateb
 • zákazníci se rádi vrátí do e-shopu, který expeduje objednávky během jednoho dne díky online platbě
 • platební bránu PayU zákazníci dobře znají z velkých portálů jako například www.aukro.cz, www.kasa.cz, www.mall.cz a další:

Velké portály

3. Úspora času a financí

 • komplexní řešení pro platby na internetu - 13 platebních metod
 • podpisem jediné smlouvy získáte nejpoužívanější platební metody, aniž byste museli jít do banky
 • v budoucnosti se nemusíte starat o nové platební metody, to uděláme za Vás
 • přehled o transakcích v PayU účtu s možností převodu do účetních programů

4. Bezpečnost

 • vysoká bezpečnost peněžních transakcí
 • platební brána PayU je licencována Českou národní bankou

Ať už Vaši zákazníci platí za nákup raději kartou, přes své internetové bankovnictví nebo třeba mobilem, budete mít řešení pro každého. Všechny platební metody získáte jednoduše v rámci jednoho řešení.

Možnosti plateb

Okamžitý převod peněz při on-line platbě

Při volbě možnosti okamžitého převodu peněz z banky (bankovní tlačítko) funguje systém PayU následovně. Zákazník vybere banku, kde má účet a právo transakcí po internetu. Přihlásí se a dostane předvyplněný platební příkaz, který jen potvrdí, takže se nemusí o nic starat. Systém do platebního příkazu automaticky vyplní účet e-shopu, částku za zboží i variabilní symbol. Banka peníze převede na speciální účet PayU a e-shop si zaplacenou částku může nechat převést na svůj účet kdykoliv. Bezpečnost je mimo jiné garantována tím, že veškeré transakce probíhají v prostředí banky.

PayU platba

PayU umožňuje použít při úhradě zboží další platební metody

Systém PayU nabízí i další platební metody, zákazník si může vybrat jiný způsob, na který je zvyklý a který tento systém nabízí. Výhodná je například platba platební kartou, která je podobně rychlá jako on-line převod. I při tomto způsobu placení se informace o převodu objeví okamžitě na účtu PayU a v e-shopu, díky tomu může dojít k okamžitému odeslání zboží. Zákazník při platbě vyplňuje do formuláře údaje z karty a při jejich potvrzení se částka z jeho účtu okamžitě odečítá. Obavy z prozrazení citlivých údajů nejsou na místě. Systém podporuje bezpečnostní řešení 3D Secure, takže se údaje dostávají pouze k prověřeným objektům, tedy bance a autorizačnímu centru.

Jak si aktivovat PayU?

Jak již bylo řečeno, integrace do e-shopů na platformě WEBADMIN je zdarma. Platební bránu PayU si můžete zřídit sami velice jednoduše a rychle v automatickém registračním procesu zde.

Pokyny pro aktivaci modulu

Po obdržení vygenerovaných klíčů od PayU se přihlaste do administrační části e-shopu. Vyberte v navigaci záložku Administrace a zde klikněte na odkaz Editace nastavení, který je umístěný ve sloupci Konfigurace.

Administrace PayU

V Konfiguraci zvolte skupinu PayU platební brána a klikněte na tlačítko Načti data. Do vstupních polí zadejte příslušné hodnoty PayU a klikněte na tlačítko Uložit. Tímto jste provedli aktivaci modulu.

Weby a aplikaceE-shopy B2CIT podpora
Nový web zasluncem.cz
19.12.2018 |  ZaSluncem.cz

Součástí implementace rezervačního systému Orbis byla také příprava nového webu CK ZaSluncem.cz – přední CK pro pobyty v Chorvatsku a Maďarsku.

Nové weby Biomac
01.11.2018 |  Biomac

Připravili jsme weby pro 3 společnosti ze skupiny Biomac. Weby slouží jako prodejní podpora zákazníkům i obchodním týmům.

Nový web dachi.cz
25.07.2018 |  RK Dachi

Pro našeho dlouholetého klienta jsme spustili novou verzi webu, který je on-line propojený na realitní systém. Na webu tak najdete vždy nejnovější nabídky z Olomouce.


Další zprávy »

Hostujeme na

Cena od 39 Kč / měs

Více informací


Kontaktujte nás

Poznejte výhody našich
IT řešení

© Copyright  Winternet s.r.o. 1996 - 2019 - Všechna práva vyhrazena.

Tel. 587 407 836, e-mail: infowinternet.cz